HORKÁ NOVINKA

Zkoušky Cambridge

Termín zkoušek Cambridge úrovně B2 (FCE) nebo C1 (CAE) pro tento školní rok je sobota 12. 6. 2021.

Termín je vyhrazen pro zájemce z řad našich studentů, ale i veřejnosti. Zkoušky budou formou “computer based”, tedy budou se psát na počítačích v budově Gymnázia Břeclav. Kandidáti si přinesou vlastní sluchátka s kabelem. K těmto zkouškám musí být kandidát přihlášen včetně zaplaceného poplatku nejpozději do 9. 5. 2021.

Také nabízíme možnost skládat cvičné zkoušky, abyste si vyzkoušeli délku zkoušky a její formát. Tyto zkoušky jsou vyhodnoceny lektory odborně školenými pro požadavky zkoušek Cambridge. Termín cvičných zkoušek je stanoven na pátek 26. 3. 2021.

Tyto budou “paper based”. V případě, že by v důsledku nepříznivé epidemické situace nebylo možno skládat zkoušky ve škole, budou vám zaslány na online vyplnění a ústní část bude organizována přes ZOOM. Přihlášky na cvičné zkoušky včetně proběhlé platby je potřeba realizovat nejpozději 9. 3. 2021. 

Na naší škole je možno přihlásit se za poplatek na cvičné zkoušky, které se konají sdostatečným předstihem před zkouškami reálnými tak, aby kandidát měl možnost rozhodnout se, na jakou úroveň zkoušek se přihlásí. Přihlášky na cvičné a reálné zkoušky naleznete zde a zde.

Gymnázium Břeclav organizuje každoročně přípravné kurzy na zkoušky Cambridge pro veřejnost.

Přihlášky a případné dotazy směřujte na koordinátorku zkoušek Ing., Mgr. Veroniku Zikovou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další informace o zkouškách Cambridge:

Pokračovat ve čtení